Alverna zo1 maatje te klein voor UHC
Alverna heeft zich in de ‘derby’ tegen UHC kranig geweerd, maar uiteindelijk was de nieuwe koploper de verdiende winnaar. In Alverna’s eerste aanval was het gelijk raak, Niels van Tintelen kopt op aangeven van Gijs Bakker de 1-0 binnen. De vreugde is echter van korte duur, Jordy Hachmang schiet zes minuten later de gelijkmaker binnen. En Jorn Tax zet in de 22e minuut UHC op voorsprong, en het is weer Jordy Hachmang die op slag van rust de stand op 1-3 zet.
Na rust probeert Alverna de bakens te verzetten, creëert kansen maar UHC houdt de controle en is gevaarlijker, het is aan doelman Kevin Fransen te danken dat de stand niet verder oploopt.
Opstelling. Kevin Fransen: Mitch Albers, Sam Jansen ©(35 Bram vd Burgt), Rik Pauwels, Sil Scholten(63 Jelle Hock), Lars Verheijen(80 Maarten van de Heuvel): Senna van Dam(80 Tychon Krebbers), Abu Azizi, Jesper van Roosmalen : Gijs Bakker(63 Mattijn Arts) Niels van Tintelen
Gehavend Alverna vr1 verliest in Zaandam
Het was voor trainer Johan Driessen tot ‘s morgensvroeg puzzelen met de opstelling.
Maar liefst 9 (!) speelsters ontbraken voor de wedstrijd tegen Zaandijk en uiteindelijk werd er afgereisd met 12 speelsters waaronder 2 keepsters en de pas 16 jarige debuterende jeugdspeelster Hiranur Osna.
Het compliment na afloop aan de speelsters op het veld was dan ook groot. Alleen Laura Bos moest vervangen worden toen zij weer last kreeg van haar hamstringblessure. Keepster (!) Isa Krutwagen nam na een uur haar plaats in de voorhoede over. Vlak voor rust ligt het spel stil als Pepine Baeten de bal van dichtbij vol in haar gezicht krijgt. Maar ook zij speelt op karakter de wedstrijd uit.
Bij rust kijkt Alverna tegen een 2-0 achterstand aan, door doelpunten van Nina Kuiper en Amber Tania.
Ook in de 2e helft lijkt het er lang op dat er weer 2 tegentreffers geïncasseerd worden (75e en 79e minuut door Melanie Duijn) maar ver in blessuretijd schiet Betul Kurt de 5-0 achter de uitstekend keepende Lysanna van Maasdijk. Volgende week zijn de dames vrij en 6 april om 12.00 volgt de thuiswedstrijd tegen de Witkampers VR1.
Alverna za1 verliest in Opheusden
Afgelopen zaterdag traden onze mannen thuis aan tegen het geslepen Alverna. DFS speelde gegroepeerd en gaf in de eerste helft eigenlijk geen kansen weg. Alverna wist zich geen raad met het blok en leverde veel passes in. Voor DFS testte Sam van Hasselt na vier minuten met een afstandsschot de Alverna doelman, die kon redden. De op dreef zijnde back Wouter Huibers leverde een aantal prima voorzetten af vanaf links. Uit zo’n voorzet kwam de bal na vijftien minuten bij Sam van Hasselt die fraai de bal tegen de ritselende touwen schoot, 1-0 Vervolgens viel Kiriwenno geblesseerd uit en werd hij vervangen door Gert van Eldik. Nog voor het half uur scoorde Sam van Hasselt beheerst, na een sublieme pass van Gijs Grootendorst, de 2-0 en leek DFS op rozen te zitten. Met deze stand gingen beide ploegen ook rusten.
De tweede helft was lang gezapig, er gebeurde weinig in beide doelmonden. Er werd volop gewisseld aan beide zijden. In de zesenzestigste minuut gaf Alverna een teken van leven af door een bal net over te koppen. DFS kreeg daarna via een razendsnelle counter een mogelijkheid om zichzelf in veilige haven te schieten, wat niet lukte. Enkele minuten later scoorde de slimme aanvaller Rico Timmermans ineens de aansluitingstreffer en was de spanning terug in de wedstrijd, 2-1 Via hun nummer tien(Rico Timmermans), die een aantal prima lange ballen neerlegde in de DFS-zestien ging Alverna, dat er weer in geloofde, op jacht naar de gelijkmaker. De DFS-defensie wist echter van geen wijken, zodat na enkele minuten blessuretijd, na het laatste fluitsignaal, de overwinning kon worden gevierd.